Юридична допомога бізнесу в ДніпріКоли проблему не вдається вирішити шляхом переговорів, збору інформації і документів, то єдино можливим законним способом її розв’язання залишається звернення до суду. Якщо Ви вважаєте, що хтось своєю дією (бездіяльністю) заподіяв Вам шкоду, порушив Ваші права та інтереси, то в такому випадку саме в суді Вам доведеться доводити і відстоювати своє право. Можлива і зворотна ситуація – коли Ви стаєте об’єктом необґрунтованих претензій з боку.

Юристи нашої компанії в залежності від своєї спеціалізації допоможе Вам грамотно побудувати позицію по доведенню і відстоювання своїх прав, надавши кваліфіковану юридичну консультацію.

Представляємо Ваші інтереси в судах з наступних питань:

 • господарські спори;
 • цивільні спори;
 • трудові спори;
 • сімейні суперечки;
 • житлові спори;
 • спадкові спори;
 • земельні спори.

Юридична фірма «Апріорі-Бізнес» в Дніпрі надає юридичні послуги по складанню позовних заяв, подачі їх до суду, а також за поданням інтересів в судових засіданнях. Правильне складання має величезне значення для правильного та швидкого вирішення судового спору!

Здійснення попереднього правового аналізу та оцінка перспективності справи в суді іноді допомагає вирішити проблему без звернення до судових органів, шляхом мирних переговорів. У деяких випадках складання позовної заяви та організація судового процесу з самого початку не мають сенсу, тому краще з самого початку звернутися за юридичною консультацією до фахівця, щоб не витрачати даремно свої час, гроші і нерви.

Юристи Дніпровської компанії «Апріорі-Бізнес» проконсультують і допоможуть скласти позовну заяву у цивільній, господарській, трудового, адміністративного та іншого спору, виробить стратегію і тактику ведення справи, грамотно здійснить судовий захист порушених прав, свобод і законних інтересів клієнта. Ефективно представлять Ваші інтереси в суді.

Юридична допомога бізнесу в Дніпрі

 • Усні юридичні консультації
 • Складання позовних заяв, претензійних листів і д.р.
 • Представлення інтересів в суді (можливо без Вашої присутності)
 • Ведення переговорів від імені клієнта
 • Виконавче виробництво

Складання позовної заяви – дуже важлива стадія цивільного судочинства. Уже на цій стадії необхідно зуміти висунути реальнi, не завищені і не занижені, чітко визначені вимоги до відповідача. Якщо з самого початку не будуть передбачені і враховані всі нюанси справи, то після винесення судового рішення за первісним позовом може знадобитися подача в суд додаткових позовів.

Позов до суду повинен бути складений в суворій відповідності до чинного законодавства і юристи «Апріорі-Бізнес» в м Дніпро нададуть Вам юридичну допомогу в цьому питанні. Порушення вимог закону призводить до того, що суддя виносить ухвалу про відмову в прийнятті позовної заяви, або про залишення без руху. В результаті – Ваші неодноразові відвідування суду з метою подати позовну заяву, витрачений час, і, безумовно, маса негативних емоцій.

Використання зразків заяв з довідково-правових систем, як правило, не завжди приносить бажаний результат, тому що в кожному конкретному випадку до необхідний індивідуальний підхід.