Ліквідація ТОВ, фірм в Дніпрі

Ліквідація ТОВ в ДніпріНаша компанія проводить ліквідацію підприємств усіма відповідними законодавству способами. Ми проводимо ретельний аналіз підприємства і, на основі цього, пропонуємо самий безпечний, надійний і швидкий спосіб і порядок ліквідації, який дозволить максимально знизити ризики для власників і керівників. Одним з ключових чинників при виборі способу ліквідації виступає організаційно-правова форма підприємства і його рід діяльності.

  • Експрес-ліквідація підприємства (альтернативна ліквідація)
  • Ліквідація підприємства методом “злиття”
  • Банкрутство підприємства за рішенням суду
  • Ліквідація за рішенням власників (засновників) компанії
  • Ліквідація за допомогою продажу підприємства

Експрес ліквідація підприємства (альтернативна ліквідація ТОВ)

Даний метод являє собою передачу компанії іншому власнику, при цьому відбувається зміна керуючого апаратом – директора та засновників. Всі права і обов’язки переходять до покупця. 100% продаж статутного капіталу компанії є одним з найшвидших і простих варіантів ліквідації. Термін виконання процесу закриття займає три робочі дні. Робота підприємства при цьому не буде припинена. Даний спосіб не вимагає значних витрат, перевірок податкової, пенсійного фонду та інших контролюючих органів і є повністю законним. Також, при експрес-ліквідації не потрібно проводити інвентаризацію і передачу документів в архів.

Наші фахівці проведуть супровід процесу купівлі або продажу підприємства, знайдуть нового власника для компанії і підготують належним чином всі необхідні для угоди документи. Ви будете повідомлені про кожну дію.

Вартість юридичних послуг з припинення діяльності (ліквідації) ТОВ, ПП становить від 11000 до 14000 грн під ключ з усіма витратами. Термін виконання завдання розраховується індивідуально в кожному випадку.

Вартість юридичних послуг з припинення діяльності ФОП становить 1000 грн .. Термін виконання 2 дня.

Відправити запит