Продаж ТОВ, підприємств в Дніпрі

ОсновнаПродаж ТОВ в Дніпрі сфера діяльності юридичної компанії «Апріорі-Бізнес» продаж підприємств, фірм та ТОВ в Дніпрі. У разі, якщо Ваш бізнес припинив свою діяльність або не потрібен Вам, ми візьмемо на себе весь процес продажу підприємства за максимально вигідною для Вас ціною.

Купівля ТОВ, підприємств в Дніпрі

Основною перевагою покупки готового підприємства ТОВ, ПП, з ПДВ та з ліцензією є те, що на момент покупки вона зареєстрована у всіх необхідних державних інстанціях і має наявність повного пакета документів, рахунків та печаток. Якщо ж у вас є готове підприємство будь-якої форми власності і вам треба провести, наприклад реєстрацію ТОВ в Дніпрі, наша компанія допоможе у вирішенні і цього питання, зробивши все максимально швидко, професійно і ефективно.

Таким чином ви можете відразу починати підприємницьку діяльність, не чекаючи, поки пройде повний процес реєстрації Вашого підприємства під замовлення. У продажу є підприємства з відкритими ліцензіями на всі дозволені види підприємницької діяльності.

Ціни на наші послуги

Юридична адреса організації

Це адресу місцезнаходження організації, або її виконавчого органу, який вказується в установчих документах підприємства. Згідно чинного законодавства, даний адреса повинна збігатися з фізичним місцезнаходженням організації. У нашій компанії ви можете купити юридичну адресу в Дніпрі.

Вартість послуги зі зміни юридичної адреси становить 1500 грн. Термін виконання 1 день.

Відправити запит